logo
Strona głównaDla pacjentaDla świadczeniodawcyOpieka zdrowotna w UENasz oddział NFZKontakt
Dziś jest poniedziałek, 16 września 2019 godzina

Nasz oddział NFZ

Galeria


 

 

 

 

  19.09.2015 - Mobilny NFZ na zawodach motocyklowych Gymkhana GP w Szczecinie
Tym razem nasze mobilne stanowisko do wydawania EKUZ i zakładania kont w ZIP gościło w trakcie finałowej rundy zawodów motocyklowych Gymkhana GP 2015 zorganizowanej w Szczecinie. Polskiemu Związkowi Motorowemu serdecznie dziękujemy za przyjazny klimat i opiekę.
12.09.2015 - Dzień Otwarty w Zachodniopomorskim Oddziale NFZ
Wydawanie EKUZ i zakładanie kont w ZIP, sprawdzanie statusu w EWUŚ, opieka zdrowotna dla dzieci i młodzieży, pokaz udzielania pierwszej pomocy - to nasza propozycja w ramach akcji „NFZ bliżej pacjenta". Dyrekcji i pracownikom Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie oraz „stoczniowej" Przychodni Porta Medyk serdecznie dziękujemy za współpracę przy organizacji Dnia Otwartego! Foto Porta Medyk
08-09.09.2015. Mobilny NFZ po raz drugi w Szczecinku
Przez dwa dni nasze mobilne stanowisko gościło w szczecineckim Urzędzie Miasta. W tym czasie konta w ZIP założyło 375 osób, a 89 pobrało Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego. Urzędowi Miasta Szczecinek dziękujemy za zaproszenie, a także za profesjonalną pomoc! Foto TV Gawex
27.06.2015 - Dzień Otwarty w Zachodniopomorskim Oddziale NFZ
W Światowy Dzień Walki z Cukrzycą, w NFZ w Szczecinie i Koszalinie mierzono poziom cukru we krwi, udzielano porad, co jeść, by cieszyć się lepszym zdrowiem oraz jaki tryb życia prowadzić, by zwiększyć szanse na jego większy komfort . Przedstawicielom Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Szczecinie i Koszalinie, specjalistom od zdrowej żywności, a także Pani Izabeli Soi, specjalistce od dietetyki, serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji dnia otwartego!
 

10-11.06.2015. Mobilny NFZ podczas Sztafety Zdrowia w Szczecinku.

Przez dwa dni mobilny NFZ uczestniczył w szczecineckiej Sztafecie Zdrowia. W tym czasie konta w ZIP założyło 220 osób, a 270 pobrało Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego. Starostwu Powiatowemu dziękujemy za zaproszenie do Szczecinka, a Centrum Usług Medycznych Dializa, na którego terenie gościliśmy - za profesjonalną pomoc i miłe przyjęcie.

  01. 06.2015. Mieszkańcy Benic w powiecie kamieńskim też mają konta w ZIP. Mobilne stanowisko zostało zainstalowane w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych. Przy okazji wydawane były też EKUZy - dla dzieci i rodziców planujących wakacje w UE. Dyrekcji Szkoły, nauczycielom i uczniom - serdecznie dziękujemy za przyjazny klimat i wspaniałą gościnę!
  28.05.2015. ZIP w Widuchowej w powiecie gryfińskim.
To kolejna miejscowość, w której - na zaproszenie starostwa powiatowego w Gryfinie, zakładaliśmy konta w ZIP. Starostwu oraz pracownikom Urzędu Gminy w Widuchowej, serdecznie dziękujemy za współpracę i gościnę.
  11.03.2015. Konta w ZIP zakładaliśmy w Kamieniu Pomorskim
Na zaproszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Kamieńskiego Domu Kultury 11 marca gościliśmy w Kamieniu Pomorskim. W tym dniu konta w ZIP założyło ponad 170 osób! Obu organizacjom serdecznie dziękujemy za wspaniałą współpracę i gościnę. Konta w ZIP ma już 52 tys. mieszkańców województwa.

08-01-2015 - Podziękowania za pomoc w zakładaniu kont w ZIP
W 2014 roku mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego założyli w ZIP 19,5 tysiąca kont. Loginy i hasła wydawane były w Oddziale NFZ w Szczecnie, Koszalinie i Pyrzycach, a mobilne stanowisko gościło m.in. w urzędach, placówkach medycznych i centrach handlowych


13.11.2014 - Mobilne stanowisko do zakładania kont w ZIP w łobeskiej przychodni Medicam!
13 listopada br. mobilne stanowisko ZIP zagościło w Łobzie, w przychodni Medicam. W tym czasie konta w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta założyło 90 osób. Kierownictwu i pracownikom przychodni serdecznie dziękujemy za życzliwość i współpracę.

18-19.10.2014 - Targi dla rodziców i dzieci „Mamy Dziecko"
W hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich odbyła się IV edycja targów pn. Mamy Dziecko, pod honorowym patronatem ZOW NFZ. Przy naszym stoisku można było założyć konto w ZIP, odebrać Europejska Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego oraz sprawdzić swój status ubezpieczenia w eWUŚ. Odwiedzający otrzymali od nas teczki na dokumentacje medyczną, a dzieci balony. Przy naszym stoisku gościliśmy także przedstawicieli szczecińskiego oddziału ZUS-u, którzy zakładali profile na platformie Usług Elektronicznych.


17.10.2014 - Stanowisko ZOW NFZ na Uniwersytecie Szczecińskim
W piątek 17 października br. dane dostępowe do ZIP wydawaliśmy na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego, podczas konferencji „Zdrowie psychiczne w Szczecinie: psychiatria - psychologia - psychoterapia", której byliśmy patronem honorowym.

02.10.2014 - Kolejna wizyta mobilnego ZIP w Czaplinku
W pierwszy październikowy poniedziałek mobilne stanowisko ZIP znów zawitało do Czaplinka. Tego dnia z możliwości założenia konta zdrowotnego skorzystało prawie 120 mieszkańców miasta i gminy. Wśród nich był burmistrz Czaplinka, Pan Adam Kośmider. Urzędowi dziękujemy za sprawną, profesjonalną organizację i serdeczne przyjęcie. Fot. Urząd Miejski w Czaplinku

20.09.2014 - II Powiatowe Dni Dawców Szpiku i mobilny ZIP w Stargardzie

W czasie sobotniej akcji ponad 100 osób założyło konta w ZIP, a w bazie potencjalnych dawców zarejestrowało się 48 osób. Podczas akcji mierzono poziom cukru oraz ciśnienie, prowadzono naukę udzielania pierwszej pomocy. Bezpłatnych porad udzielała Edyta Domińczak, Powiatowy Rzecznik Konsumentów.
Fot. Starostwo Powiatowe

30.08.2014 - Szczeciński NFZ w Ogrodzie Różanym

W ostatnią sobotę wakacji Zachodniopomorski oddział NFZ zaprosił do swojego stanowiska w szczecińskim Ogrodzie Różanym. Przy okazji sobotniego spaceru można było skorzystać z możliwości sprawdzenia w eWUŚ statusu ubezpieczenia swojego i swoich dzieci

09.04.2014 - Konferencja o e administracji w Koszalinie

Zmianom w sposobach współpracy i kontaktowania się NFZ z otoczeniem poświęcona była prezentacja Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ podczas konferencji „Ochrona socjalna społeczeństwa - administracja - innowacja" zorganizowanej przez Politechnikę Koszalińską oraz Koszaliński Oddział ZUS

04.04.2014 -Stanowisko informacyjne ZOW NFZ podczas Dni Skandynawskich

W piątek 4 kwietnia w Hotelu Radisson w Szczecinie, w ramach Dni Skandynawskich, czynne było stanowisko informacyjne ZOW NFZ. Pracownicy Oddziału wydawali EKUZ-y, zakładali konta w ZIP, udzielali informacji o opiece zdrowotnej w ramach UE.

02.04.2014 -Mobilne stanowisko ZIP po raz trzeci w gryfickiej przychodni Mil-Med

W środę 2 kwietnia mobilne stanowisko ZIP po raz trzeci skorzystało z gościnności gryfickiej przychodni MIL-Med. W tym dniu konta w ZIP założyło prawie 100 osób. Kierownictwu i pracownikom przychodni serdecznie dziękujemy za życzliwość i współpracę oraz profesjonalną pomoc przy organizacji wszystkich wizyt ZOW NFZ.

26.03.2014 - Mobilny ZIP w Czaplinku

W środę 26 marca mobilne stanowisko ZIP było w Urzędzie Miejskim w Czaplinku.
W tym czasie z założyliśmy konta w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta prawie 220 osobom. Władzom gminy serdecznie dziękujemy za profesjonalną współpracę i gościnę.

20.03.2014 - Mobilny ZIP w Złocieńcu

W czwartek 20 marca mobilne stanowisko ZIP gościło w Urzędzie Miejskim w Złocieńcu.
W tym czasie z możliwości założenia konta skorzystało ponad 280 osób. Władzom gminy serdecznie dziękujemy za profesjonalną współpracę i gościnę.

19.03.2014 - Mobilny ZIP w Międzyzdrojach

W środę 19 marca mobilne stanowisko ZIP gościło w Urzędzie Miejskim w Międzyzdrojach.
W tym czasie z możliwości założenia konta skorzystało 220 osób. Władzom gminy serdecznie dziękujemy za współpracę i gościnę!

05.03.2014 - Mobilny ZIP w Drawsku Pomorskim
W środę 5 marca mobilne stanowisko ZIP gościło w Przychodni Lekarzy Rodzinnych „Zdrowie" w Drawsku Pomorskim.
W tym czasie z możliwości założenia konta skorzystało 260 osób. Kierownictwu i pracownikom przychodni serdecznie dziękujemy za gościnę i profesjonalną współpracę!

14.01.2014. Mobilny ZIP w Mieszkowicach
We wtorek, 14 stycznia mobilne stanowisko ZIP zawitało do Mieszkowic. W tym czasie hasło i login pobrało 80 osób. Starostwu powiatowemu w Gryfinie dziękujemy za współpracę przy organizacji stanowiska , a gminie Mieszkowice za gościnę.
24.12.2013. Podziękowanie za pomoc przy zakładaniu kont w ZIP
Od 1 lipca 2013 roku mobilne stanowisko ZOW NFZ do wydawania danych dostępowych do Zintegrowanego informatora pacjenta objechało całe województwo zachodniopomorskie. W tym czasie konto w ZIP założyło ponad 30 tysięcy osób. Wszystkim, którzy nam w tym pomogli, serdecznie dziękujemy! Zainteresowanych współpracą w 2014 roku, zapraszamy do kontaktu!
18-19.12.2013. Mobilny ZIP w Komendzie Wojewódzkiej Policji
Przez 2 dni mobilne stanowisko ZIP gościło w Komendzie Wojewódzkiej Policji.
W tym czasie z możliwości założenia konta skorzystało prawie 360 osób.
Policji bardzo dziękujemy za możliwość założenia kont pracownikom Komendy
i ich dzieciom.

10 i 17.11.2013. Mobilny ZIP w Moryniu oraz Cedyni
Na zaproszenie władz powiatu gryfińskiego mobilne stanowisko ZIP zawitało do Morynia i Cedyni. W tym czasie z możliwości założenia konta skorzystało 250 osób.
Niebawem mobilne stanowisko ZOW NFZ zagości w innych gminach powiatu gryfińskiego.
Władzom powiatu oraz poszczególnych gmin serdecznie dziękujemy za współpracę i gościnę.
26-28.11.2013. Mobilny ZIP w Świnoujściu
Przez 3 dni listopada mobilne stanowisko ZIP po raz kolejny gościło w świnoujskim szpitalu Miejskim. Przez ten czas z możliwości założenia konta skorzystało prawie 600 osób. Szpitalowi dziękujemy za pomoc i gościnę.
02-06.12.2013. Mobilny ZIP na Osiedlu Słonecznym w Spółdzielni Dąb
Przez pięć dni dane dostępowe do ZIP wydawane były w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej Dąb. W tym czasie konta zdrowotne założyliśmy ponad 500 osobom - nie tylko mieszkańcom prawobrzeża Szczecina, ale i ościennych gmin.
Spółdzielni bardzo dziękujemy za profesjonalną współpracę i gościnę.
25.11.2013. Mobilny ZIP w Izbie Celnej w Szczecinie
W poniedziałek 25 listopada mobilne stanowisko ZIP gościło w szczecińskiej Izbie Celnej. W tym czasie konta założyło 208 osób.
Izbie Celnej serdecznie dziękujemy za współpracę i gościnę.
28.11.2013. Konferencja o zagrożeniu HIV w okresie ciąży
W Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie odbyła się konferencja „Badania w kierunku HIV - szansą dla dziecka w łonie matki" poświęcona bezpłatnym testom dla kobiet w ciąży. Podczas konferencji zaprezentowano plakat i wizytówki promujące ideę badań oraz zasady korzystania z nich.
20.11.2013. Światowy Dzień POChP i mobilny ZIP w wałeckim Starostwie!
Mieszkańcy powiatu wałeckiego to społeczność otwarta na informatyzację. Druga już wizyta mobilnego stanowiska także cieszyła się dużym zainteresowaniem. Przy okazji Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wałczu wykonywała badania spirometryczne. Starostwu dziękujemy za profesjonalną pomoc, Stacji - za zdrowotne wsparcie! Zdjęcia: Starostwo
13.11.2013 - Mobilny ZIP w Urzędzie Celnym w Szczecinie
Prawie wszyscy pracownicy Urzędu Celnego w Szczecinie skorzystali z okazji i założyli konto zdrowotne w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta. Dziękujemy za zainteresowanie, a także za profesjonalną pomoc w zorganizowaniu akcji!
05-06.11.2013 - Mobilny ZIP w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim
Przez dwa dni, mobilne stanowisko gościło na Wałach Chrobrego. W tym czasie login i hasło pobrało ponad 250 osób. Urzędowi za pomoc i gościnę, serdecznie dziękujemy! Fot. ZUW

23.10.2013 - Mobilny ZIP w Urzędzie Gminy w Rewalu
W środę 23 października mobilne stanowisko
Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ pracowało w Rewalu. Z możliwości założenia konta w ZIP skorzystało 89 osób. Urzędowi Gminy, za pomoc i gościnę, serdecznie dziękujemy!

 

22.10.2013 - Mobilny ZIP w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Szczecinie
We wtorek 22 października mobilne stanowisko ZIP zagościło w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Szczecinie, gdzie z możliwości założenia konta w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta skorzystało około 90 osób.

 

19-20.10.2013 - Targi dla rodziców i dzieci „Mamy Dziecko"
W hali MTS odbyła się III edycja targów pn. Mamy Dziecko. Nasz Oddział ponownie objął tę imprezę honorowym patronatem. Pozdrowienia dla gospodarza i gości Targów od Dyrektor ZOW NFZ Julity Jaśkiewicz przekazała Rzeczniczka prasowa Małgorzata Koszur. Przy naszym stanowisku konta w ZIP założyło prawie 200 osób. Dorosłym rozdawaliśmy ZIP-owe teczki na dokumentację medyczną, a dzieciom - baloniki.
18.10.2013 - Mobilny ZIP w Szpitalu Klinicznym nr 1 w Szczecinie
W piątek 18 października przy mobilnym stanowisku ZIP w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 PUM im. Prof. Tadeusza Sokołowskiego dane do konta w ZIP pobrało około 180 osób. Kierownictwu i pracownikom Szpitala serdecznie dziękujemy za pomoc i miłe przyjęcie!

17.10.2013 - Mobilny ZIP w 12 Batalionie Dowodzenia
W czwartek 17 października mobilne stanowisko ZIP zainstalowane zostało w 12 Batalionie Dowodzenia Ułanów Podolskich. Z możliwości założenia konta w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta skorzystało około 120 osób.
14-15.10.2013 - Mobilny ZIP w Ośrodku Pomocy Społecznej w Barlinku
Przez dwa dni, na zaproszenie barlineckiego Urzędu Miasta, dane dostępowe do ZIP wydawane były w barlineckim Ośrodku Pomocy Społecznej. W tym czasie login i hasło pobrało 300 osób. Pracownikom urzędu, którzy udzielili nam profesjonalnej pomocy, serdecznie dziękujemy! Fot. UM w Barlinku
02-04.10.2013 - Stargardzianie ZIP-ują na potęgę!
Po raz kolejny, na zaproszenie starostwa powiatowego, mobilny ZIP pojechał do Stargardu. Dzięki profesjonalnej, życzliwej i zaangażowanej pomocy dyrekcji i pracowników Wydziału Zdrowia, którzy wszystkim zainteresowanym (a było ich wielu!) pomagali zarejestrować się w systemie, dane dostępowe do konta w ZIP wydano prawie 600 osobom. Bardzo serdecznie dziękujemy!
12.09 oraz 25-27.09.2013 - Mobilny ZIP w szczecińskich skarbówkach
We wrześniu mobilne stanowisko ZIP gościło w Izbie Skarbowej oraz Urzędach Skarbowych. Z możliwości założenia konta w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta skorzystało w tym czasie 600 osób!
23-24.09.2013 - Mobilny ZIP w Starostwie Powiatowym w Wałczu
Przez dwa dni w Wałczu dane dostępowe do ZIP otrzymało 520 osób! Pracownicy Starostwa przygotowali dla przyszłych posiadaczy konta stanowisko do rejestrowania się na stronie internetowej systemu. Login i hasło pobrał starosta wałecki, dr Bogdan Wankiewicz. Pracownikom Urzędu, za współpracę, a Panu Staroście, za promowanie ZIP - dziękujemy! Zdjęcia Starostwo Powiatowe w Wałczu
19-20.09.2013 - Mobilny ZIP w kołobrzeskim Urzędzie Miasta
Ogromne zainteresowanie ZIP-em w kołobrzeskim kurorcie. W ciągu dwóch dni dane dostępowe do ZIP pobrało 598 osób. Pracownicy Urzędu przygotowali stanowisko, przy którym można było uprzednio zarejestrować się w systemie, dzięki czemu wydawanie loginów i haseł przebiegało szybciej. Pracownikom Urzędu bardzo dziękujemy za współpracę!
09-10.09.2013 - Mobilny ZIP w starostwie powiatowym w Stargardzie Szczecińskim
Przez dwa dni przy mobilnym stanowisku NFZ w stargardzkim starostwie konto w ZIP założyło blisko 360 osób! Pracownikom starostwa za profesjonalną pomoc i życzliwość, a Panu Staroście, Waldemarowi Gilowi za promowanie ZIP-a wśród mieszkańców powiatu - serdecznie dziękujemy!
05.09.2013 - Mobilne stanowisko ZIP gościło w gryfickiej przychodni Mil-Med
W czwartek 5 września przy mobilnym stanowisku NFZ w Gryficach dane do konta w ZIP pobrało 160 osób. Kierownictwu i pracownikom przychodni serdecznie dziękujemy za profesjonalną współpracę! Fot. ZOZ Mil-Med oraz ZOW NFZ.
04.09.2013 - Mobilne stanowisko ZIP było w szczecińskiej siedzibie PZG
W środę dane dostępowe do ZIP wydawaliśmy w Polskim Związku Głuchych. Dla podopiecznych Związku przygotowaliśmy prezentację multimedialną o działaniu ZIP; udzielaliśmy też informacji na temat zaopatrzenia w środki pomocnicze. Fot. Polski Związek Głuchych
05.09.2013 - Mamy dziecko - III Targi dla Rodziców i Dzieci
Zachodniopomorski Oddział NFZ po raz trzeci objął honorowym patronatem Targi Dla Rodziców i Dzieci, które odbędą się w dniach 19-20 października na terenie Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Mobilne stanowisko ZIP też tam będzie. Zapraszamy!
  03.09.2013 - Na zaproszenie Starostwa mobilny ZIP zawitał do Łobza.
We wtorek 3 września mobilne stanowisko Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ pracowało w Łobzie. Z możliwości założenia konta w ZIP skorzystało 190 osób. Starostwu powiatu łobeskiego, za pomoc i gościnę, serdecznie dziękujemy!
26-30.08.2013 - Szczecinianie ZIP-ują na potęgę, czyli mobilny ZIP w centrum miasta.
Przez ostatni tydzień sierpnia mobilne stanowisko ZIP gościło w urzędach: szczecińskim magistracie oraz w Urzędzie Marszałkowskim. Z możliwości założenia konta w ZIP  skorzystało w tym czasie prawie 600 osób!
Fot. ZOW NFZ
22.08.2013 - Login i hasło do konta w ZIP odebrała wiceprezydent Świnoujścia
Swoje konto w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta założyła Zastępca Prezydenta Świnoujścia, Joanna Agatowska. Pani Prezydent za promowanie ZIP - dziękujemy!
22-23.08.2013 - Mobilny ZIP w szpitalu w Świnoujściu
Przez dwa dni dane dostępowe do konta w ZIP wydano prawie 350 osobom. Zainteresowani mogli również wyrobić EKUZ. Szpitalowi dziękujemy za pomoc w organizacji stanowiska. Fot. ZOW NFZ
 20.08.2013 - Hasło i login do konta w ZIP pobrała Prezes Kuriera Szczecińskiego
Swoje konto w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta założyła wiceprezes „Kuriera Szczecińskiego", zastępca redaktora naczelnego, red. Jadwiga Sułocka-Ukielska. Pani Prezes za promowanie ZIP - dziękujemy!
20.08.2013 - Mobilny ZIP w Kurierze Szczecińskim na placu Hołdu Pruskiego!
Mobilny ZIP w biurze ogłoszeń gazety cieszył się dużym zainteresowaniem. Konto w ZIP założyło 117 osób! Zainteresowani mogli również wyrobić EKUZ. Kurierowi Szczecińskiemu za pomoc i gościnę - dziękujemy! Fot. ZOW NFZ
13.08.2013 - Dyrektor TVP Szczecin aktywowała swoje konto w ZIP!
Przez dwa dni dane dostępowe do Zintegrowanego Informatora Pacjenta wydawane były w holu studia telewizyjnego przy Niedziałkowskiego 24a. Hasło i login do swojego konta w ZIP odebrała Dyrektor TVP Oddział w Szczecinie, Maria Bartczak. Pani Dyrektor, za promowanie ZIP - dziękujemy! Zdjęcia: TVP Szczecin i ZOW NFZ
13-14.08.2013 - Mobilny ZIP przed studiem telewizyjnym TVP Szczecin.
Przez dwa dni mobilne stanowisko Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ pracowało
w szczecińskim oddziale Telewizji Polskiej. W tym czasie z możliwości założenia konta
w ZIP i wyrobienia EKUZ skorzystało setki osób. Telewizji Szczecin dziękujemy za pomoc, gościnę, a także objęcie akcji patronatem. Fot. TVP Szczecin i ZOW NFZ
12.08.2013 - Mobilny ZIP w szpitalu w Gryficach.
12 sierpnia mobilne stanowisko Funduszu rozpoczęło pracę od wydania danych dostępowych do ZIP burmistrzowi Gryfic Andrzejowi Szczygłowi oraz dyrektorowi SPZZOZ Jackowi Pietryce. Tego dnia konta w ZIP założyliśmy 184 osobom. Szpitalowi dziękujemy za serdeczną gościnność i pomoc! Fot. SPZZOZ i ZOW NFZ

08.08.2013 - Mobilny ZIP w Telewizji w dniach 13-14 sierpnia
Zachodniopomorski Oddział NFZ i Telewizja Szczecin zapraszają 13-14 sierpnia
w godz. 9-18 do budynku studia TV. Załóż konto w ZIP! Poznasz historie swojego leczenia.
06.08.2013 - Na zaproszenie szpitala mobilne stanowisko ZIP pojechało do Dębna.
We wtorek 6 sierpnia mobilne stanowisko Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ odwiedziło Szpital Powiatowy w Dębnie, gdzie założyliśmy 120 kont w ZIP. Szpitalowi serdecznie dziękujemy za pomoc i gościnę!
29-31.07.2013 - Przez trzy dni gościliśmy w Starostwie Powiatowym w Policach.
Mobilne stanowisko ZOW NFZ skorzystało z zaproszenia Starostwa Powiatowego w Policach. W ciągu trzech dni wydaliśmy 241 danych dostępowych do ZIP.
Starostwu dziękujemy za zaproszenie i pomoc! Fot. Starostwo Powiatowe w Policach
25.07.2013 - Po raz trzeci byliśmy w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim.

W czwartek 25 lipca mobilne stanowisko ZOW NFZ po raz ostatni dyżurowało w Urzędzie Wojewódzkim. Wydaliśmy w tym dniu 105 danych dostępowych do ZIP oraz 74 karty EKUZ.
Urzędowi dziękujemy za pomoc i gościnę! Fot. ZUW i ZOW NFZ

18.07.2013 - Wojewoda Zachodniopomorski aktywował swoje konto w ZIP!
W czwartek 18 lipca mobilne stanowisko ZOW NFZ gościło w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie. Hasło i login do swojego konta w ZIP odebrał Wojewoda Zachodniopomorski, Marcin Zydorowicz. Zdjęcia: ZUW i ZOW NFZ
  18.07.2013 - ZIP w Urzędzie Wojewódzkim na Wałach Chrobrego
W czwartek (18 lipca) konta w ZIP zakładali klienci Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie. Login i hasło pobrało ponad 100 osób. Tyle samo skorzystało z możliwości wyrobienia EKUZ. Zdjęcia: ZUW i ZOW NFZ
15.07.2013 - Mobilne stanowisko ZOW NFZ w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych
W poniedziałek mobilne stanowisko zawitało w ZUS-ie. W tym dniu wydawaliśmy dostępy do Zintegrowanego Informatora Pacjenta oraz Europejskie Kart y Ubezpieczenia Zdrowotnego. Nasze stanowisko zagości w ZUS-ie po raz kolejny 22 lipca w godz. 8-17.
13.07.2013 - Sobota paszportowa w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim
W sobotę nasze mobilne stanowisko ZIP - EKUZ było na Wałach Chrobrego. Skorzystaliśmy z zaproszenia UW, który tego dnia wydawał paszporty. Nasi pracownicy założyli 94 kont w ZIP i wydali 91 kart. Urzędowi dziękujemy za pomoc i gościnę!
13.07.2013 - Dzień Otwarty w Zachodniopomorskim Oddziale NFZ
W sobotę nasz Oddział otworzył swoje drzwi specjalnie dla tych, którym w tygodniu brakuje czasu, by załatwić w NFZ ważne sprawy. Tego dnia konta w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta założyło łącznie 327 osób, a 398 otrzymało EKUZ.
12.07.2013 - Ostatni dzień mobilnego stanowiska ZIP-EKUZ w Galaxy

Piątek był czwartym z kolei i ostatnim dniem pracy naszego mobilnego stanowiska do zakładania kont w ZIP i wydawania EKUZ w Galaxy. Dyrekcji Centrum Handlowego - za życzliwość i otwartość, a Telewizji Pomerania za wsparcie - serdecznie dziękujemy!

 09.07.2013 - ZIP i EKUZ w redakcji Gazety na Deptaku Bogusława w Szczecinie
9 lipca to kolejny dzień pracy mobilnego stanowiska ZIP-EKUZ. Tym razem zarówno Fundusz jak i P.T. ubezpieczeni korzystali z gościnności redakcji Gazety Wyborczej Szczecin. Konta ZIP założyło 119 osób, karty EKUZ wydano 152 osobom.
Zdjęcia: Cezary Aszkiełowicz/ Gazeta Wyborcza

08.07.2013 - ZIP i EKUZ w szczecińskim Centrum Handlowym Galaxy
Kolejny raz ustawiliśmy swoje mobilne stanowisko w szczecińskim Galaxy, by zakładać konta w ZIP i wydawać EKUZ. Telewizja Pomerania ponownie zaprosiła nas do swojego studia. O tym, jak łatwo założyć konto w ZIP i jak wiele z tego korzyści opowiadała Małgorzata Koszur, Rzeczniczka Prasowa ZOW NFZ..

05.07.2013 - Startujemy z mobilnym ZIP-em w szczecińskim CH Galaxy
5 lipca mobilne stanowisko ZOW NFZ gościło w Galaxy, oferując zakładanie osobistego konta w ZIP i wyrabianie EKUZ. W mieszczącym się tuż obok naszego stanowiska otwartym studiu Telewizji Pomerania gościła Angelika Milkiewicz - Ławicka, Naczelnik Wydziału Spraw Świadczeniobiorców w ZOW NFZ.

22.06.2013 - Zachodniopomorski Oddział NFZ w czasie Nocy Profilaktyki
Pracownicy Oddziału odpowiadali na pytania i rozdawali informatory. W czasie Nocy Profilaktyki przyjęto 58 wniosków o wydanie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego.
29.05.2013 - Zachodniopomorski Oddział NFZ gościł w ZUS-ie
Stanowisko informacyjne ZOW NFZ w szczecińskim Oddziale ZUS-u, tym razem na prawobrzeżu miasta, jak zwykle cieszyło się zainteresowaniem klientów.

 

 

28.05.2013 - Festiwal Piosenki o Zdrowiu
Zniechęcanie do palenia papierosów i promowanie zdrowego stylu życia - to główne przesłanie ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu, którego wojewódzki finał odbył się 28 maja w szczecińskim Zamku Książąt Pomorskich.

 

 

09.05.2013 - Rada Oddziału II kadencji zakończyła pracę

W ostatnim posiedzeniu Rady ZOW NFZ uczestniczyli: przewodnicząca Rady - Maria Nowacka, wiceprzewodnicząca - Iwona Żukiert, radni: Monika Czech, Katarzyna Skowroń-Giniewska, Czesław Podkowiak, Dariusz Bednarczyk, Rafał Dąbrowski, Piotr Domagalski i Wacław Klukowski.

Konkurs plastyczny EKUZ na podróże małe i duże

07.05.2013 - Prace inspirowane podróżami
Projekty Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego powstałe w szczecińskiej siedzibie i koszalińskiej delegaturze Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ podczas  warsztatów plastycznych dla dzieci i młodzieży. Dzięki wyobraźni najmłodszych EKUZ nabrał barw i podróżniczych motywów.

 

02.05.2013 - Konkurs plastyczny "EKUZ na podróże małe i duże"

Kolorowo i twórczo upłynął 2 maja w Zachodniopomorskim Oddziale NFZ. Do szczecińskiej siedziby i koszalińskiej delegatury przyszły dzieci w różnym wieku, aby przedstawić własną wizję Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego.